Vpis v kataster stavb! ROK: čim prej Hvala in LP
ureditev meja za parcele / in / v KO ORLA VAS ureditev meja parcele /46 KO POLZELA v sklopu prejšnje ureditve ROK: 1 mesec Hvala in LP
Na parceli /2, k.o. Stavešinci gradim novo montažno stanovanjsko hišo. Gradbeno dovoljenje imam, na lokaciji je postavljena temeljna plošča, električna omarica in voda. Za vpis stavbe v kataster stavb potrebujem elaborat. Hvala. Hvala.
Zanimam se za " Vpis stavbe v kataster stavb ter evidentiranje zemljišča pod stavbo". k.o., Stražišče parcelna št. /19, stavba ID . Hvala.
Potrebujem geodetski posnetek parcele v Ješenci, občina Rače-Fram. Katastrska št. ,, št. parcele /2 in /0 za izdelavo načrta za hišo in pridobitev gradbenega dovoljenja. Sem lastnik obeh parcel, hiša bi stala na obeh parcelah. Zanima me ali je potrebno obe parceli združiti v eno? Hvala.o
Šifra katastrske občine: Zabočevo Številka parcele: Kaj: ureditev meje z parcelo Del meje bi prestavili višje v območje parcele , del meje ostane na obstoječi meji. Potrebni mejniki.
Potrebujem postenk za električno traso, ki ima 40 m. Hvala.
Potrebujem parcelacijo. Hvala.
Pozdravljeni, Zanima me ureditev meje oz. prikaz 4 mejnikov na med parcelama /1 in /2 (K.O. Volčji grad). Potrebujemo 4 mejne točke. Zadevo bi samo označili in jo zenkrat ne bi uradno urejali oz. postavljali uradnih mejnikov. Izvedb potrebujem nujno v tem tednu. Kakšen bil znesek izvedbe. . lep pozdrav,
par. št. /5 k.o. Golo brdo ID Hvala.