ATREN INVEST d.o.o.

Sežana
Čistilni servisi
10+
Let na tržišču
200+
Poslanih ponudb
10+
Število zaposlenih
Izbor strank 2020
4,7
    
3 ocene

3 ocene za podjetje ATREN INVEST d.o.o.

Mnenja strank

    
Luka Z. T. t., pred 5 leti
    
Gregor K., pred 6 leti

Smo bili zelo zadovoljni!

    
Primož Ž., pred 6 leti

Cena enaka predračunu, zelo hitro so izvedli dela, prijazni, ponudili so se za nadaljna dela.

Drugi izvajalci v bližini Sežane

Druge storitve v Sežani in okolici

Nedavna povpraševanja

Tedensko čiščenje 150 m² pisarniških prostorov

  • Pogostost storitve: Tedensko
  • Tip poslovnih prostorov: Pisarne
  • Površina prostora (v m2): 150
  • Predvidena cena: 180 €

NAMEŠČANJE VREČK VKOŠE, MATERIAL IN ČISTILA ZA ČIŠČENJE, DIŠAVE IN TOALETNI PAPIR NAMEŠČAMO SAMI. ČISTILO BI SE PRIVAT HIŠI, KI JE SPREMENJENA V PODJETJE. STA DVA NADSTROPJA 1 X NA TEDEN (V PETEK PO SLUŽBI DO PONEDELJKA ZJUTRAJ). HVALA.

Tedensko čiščenje 800 m2 poslovnih prostorov

  • Pogostost storitve: Tedensko
  • Tip poslovnih prostorov: Pisarne
  • Površina prostora (v m2): 750
  • Predvidena cena: 12.000 €

Gre za dve različni lokaciji. Na eni se čisti na 14 dni, na drugi pa vsak teden. Lokacija ki se čisti 2x tedensko ima mokro in suho čiščenje tal, čiščenje wceja (eden wc) in pa praznjenje košev (4kos). Lokacija ki se čisti 1x tedensko pa ima po tleh tepih, tako da gre za sesanje in pa praznjenje košev (cca 30 košev). Na obeh lokacijah bi še potrebovali čiščenje oken 1-2x letno in pa 1-2x letno globinsko čiščenje tepiha ki je po tleh. Na Gosposvetski cesti: m2 - ipison Na drugi lokaciji: m2 - ploščice in v eni pisarni laminat Hvala.

Generalno čiščenje 70 m² poslovnih prostorov

  • Pogostost storitve: Generalno čiščenje
  • Tip poslovnih prostorov: Prostor za storitve
  • Površina prostora (v m2): 70
  • Predvidena cena: 350 €

Pozdravljeni! Selimo se iz prostorov (do konca meseca imamo pogodbo). Potrebujemo čiščenje po tleh (ipison in keramika). Prebrisati pohištvo. Stranišče. Hvala.

Generalno čiščenje 10 stanovanjskih enot in stopnišč

  • Pogostost storitve: Generalno čiščenje
  • Tip poslovnih prostorov: Poslovni kompleks, Večstanovanjska stavba
  • Površina prostora (v m2): 1437
  • Predvidena cena: 4.500 €

V stečajnem postopku nad d.o.o. – v stečaju potrebujemo izvedbo storitev čiščenja stanovanjskih enot na lokaciji Kolomban –Koper: 1. duplex A12, KOLOMBAN 44r ( objekt A1), v skupni izmeri ,9m2, 2. duplex A14, KOLOMBAN 44p ( objekt A1), v skupni izmeri ,1m2 3. duplex A22, KOLOMBAN 44o ( objekt A2), v skupni izmeri ,9m2, 4. Stanovanje B13 ( pritličje objekta B1), Kolomban 44m, v skupni izmeri 93,3m2, 5. duplex B14, KOLOMBAN 44m ( objekt B1), v skupni izmeri ,3m2, 6. duplex B22, KOLOMBAN 44L ( objekt B2), v skupni izmeri ,7m2, 7. Stanovanje B23 (pritličje objekta B2), Kolomban 44k, v skupni izmeri 93,3m2, 8. duplex B24, KOLOMBAN 44K ( objekt B2), v skupni izmeri ,3m2 9. Stanovanje C1 (pritličje objekta C), Kolomban 44J, v skupni izmeri ,9m2 10. duplex C2, KOLOMBAN 44J ( objekt C), v skupni izmeri ,5m2 ter stopnišča v objektih A1, A2, B1, B2 IN C Stanovanja so prazna. Očistiti bi bilo potrebno tla in okna.

Generalno čiščenje 3360 m2 poslovnega kompleksa

  • Pogostost storitve: Generalno čiščenje
  • Tip poslovnih prostorov: Poslovni kompleks
  • Površina prostora (v m2): 3360
  • Predvidena cena: 13.500 €

Pozdravljeni! Potrebujem čistilni servis (v Športnem centru Ribnica): - čiščenje parketa in nanos zaščitnega premaza - ,77 m2 - čiščenje tal iz gume - ,03 m2 - čiščenje marmorja pred hišo ,58 m2 Zainteresirani lahko podajo odgovor do jutri, 15. julija do 11. ure. Storitev bi se izvajala naslendji teden, od 21. julija naprej. Hvala.

Dnevno čiščenje 260 m2 poslovnih prostorov

  • Pogostost storitve: Dnevno
  • Tip poslovnih prostorov: Prostor za storitve
  • Površina prostora (v m2): 260
  • Predvidena cena: 4.500 €

Pozdravljeni! Potrebujemo čistilni servis. Storitve: -12.8. bi nujno potrebovali čiščenje in premaz za tla iz umetne mase. -1 do 2 x letno generalno čiščenje -2 uri ob delavnikih po poslovnem času vrtca (popoldan ali zvečer). Pričetek rednega dnevnega čiščenja bi bil v sredo, 17.8.. Hvala.

Tedensko čiščenje 100 m² skupnih prostorov

  • Pogostost storitve: Tedensko
  • Tip poslovnih prostorov: Večstanovanjska stavba
  • Površina prostora (v m2): 100
  • Predvidena cena: 450 €

Gre za stanovanjski blok. Gre za čiščenje skupnih prostorov - hodniki, stopnišče, vhod,... Mokro/suho čiščenje Hvala in LP

14-dnevno čiščenje 80 m2 poslovnih prostorov

  • Pogostost storitve: 14-dnevno
  • Tip poslovnih prostorov: Pisarne
  • Površina prostora (v m2): 80
  • Predvidena cena: 180 €

Pozdravljeni! Čiščenje:Sanitarije, čajna kuhinja, 3 x pisarna TERMIN: 1x na 3 tedne, po dogovoru Servis bi potrebovali takoj. TALNE OBLOGE: parket + ploščice v sanitarijah in čajni kuhinji Hvala in LP

Dnevno čiščenje 300 m2 poslovnih prostorov

  • Pogostost storitve: Dnevno
  • Tip poslovnih prostorov: Pisarne
  • Površina prostora (v m2): 300
  • Predvidena cena: 1.800 €

Pozdravljeni! Potrebujem čistilni servis. Pisarne so nove so kar velike (po 35 m2). Čisti se: pisare občasno sejna soba prah dve stranišči majhna kuhja Po potrebi bi se čistila tudi okna. Servis bi čistil vsak dan (okoli 2 do 2,5 urni). Hvala.

Tedensko čiščenje treh apartmajev (60 m²)

  • Pogostost storitve: Tedensko
  • Tip poslovnih prostorov: Večstanovanjska stavba
  • Površina prostora (v m2): 180
  • Predvidena cena: 180 €

Zdravo, Iščemo čistilni servis/čistilko, ki bo odgovoren/na za pripravo apartmajev (med menjavami počitniških gostov v Luciji/Portorož nekajkrat tedensko. 3 apartmaji, 60 m2 - urnik bi se dal pripravit, glede na rezervacije -posteljnina - popravi kuhnji - kopalnica - sesanje - prah - umivanje tal Lp,