Izjemno sem zadovoljna z mizarstvom, ki ga ponuja Milan Ulaga S.P. Vgradne omare so bile narejene vrhunsko, kar priča o strokovnosti in natančnosti. Ekipa je bila izjemno prijazna, ves čas so se držali dogovorjenih rokov. Resnično priporočam vsakomur, ki potrebuje profesionalno in zanesljivo mizarstvo v Sloveniji. Dobro opravljeno delo, ki presega pričakovanja!
Hvala za lepo oceno!
Izjemno zadovoljna s storitvijo! Milan Ulaga resnično ve, kako opraviti delo brezhibno. Od profesionalnosti do prilagodljivosti, bil je neverjetno odziven in prijazen skozi celoten proces. Posebno cenim njegovo odlično svetovanje in natančnost, kar je resnično vidno v končnem pohištvu. Poleg tega so cene poštene, kar je vedno velik plus za kakovostno mizarstvo. Vsekakor priporočam njegove storitve vsem, ki iščejo zanesljivo in natančno izvedbo pohištvenih projektov.
Lepa hvala za super oceno! Lp Milan
Zelo smo zadovoljni z izdelkom in s ceno! 👏 Gospod je odziven, profesionalen in zelo prijazen. Toplo priporočamo!
Najhitrejši delavec, kar jih poznam. Zraven pa še simpatičen možakar, ki je prijazno pomagal svetovati, kako bi pohištvo kar najbolje izpadlo. Cena kot so se dogovorili, izvedba super. Toplo priporočam ☺️
Hvala za lepo oceno! 👍
Gospod Milan je hitro odgovoril na nas oglas, hitro in enostavno smo se o vsem dogovorili. Prišel na lokacijo za mere, imel dobre nasvete in predloge za material in izris. Naredil nam je 2 zelo lepi omari v kratkem roku, roka in cene se je držal natančno. Postavil obe omarici v enem dnevu. Po delu je vse lepo pospravil. Zelo smo zadovoljni👍🏻.
Hvala!
G. Milan se je držal dogovorjenih rokov, predvsem pa načrta in obseg del. Pred samo montažo me je predhodno poklical in povprašal glede določenih detajlov, znal je svetovati pri izbiri materialov in ni mi žal, da sem ga izbral. Nad končnim izdelkom sem zelo navdušen in zagotovo bo g. Ulaga še izvajalec za naslednji projekt notranjega pohištva. Tudi končna cena je bila taka kot jo je povedal predno se je projekt začel, zato vsa čast. Ima tudi zelo prijaznega in strokovnega sodelavca, s katerim sta uigran tim.
Naročeno omaro za čevlje je izgotovil in montiral že 2 tedna pred predvidenim rokom. Ni zahteval nekaga avansa in se vedno držal dogovorjenega termina. Tudi svetuje in je zelo strokoven. Priporočam.
Po dolgem iskanju izvajalca, ki bi se lotil izdelave okrasne pregradne stene, ki je hkrati nosilna stena za TV, sem tu dobila kontakt Mizarstva Ulaga. Gospod Milan mi je ne samo izjemno hitro izdelal steno, pač pa tudi svetoval glede barve. Končni izdelek izgleda fantastično in lepo dopolnjuje prostor. Navdušena sem nad kakovostjo izdelave, hitrostjo in tudi cenovno je zelo konkurenčen. Toplo priporočam.
Z mizarjem gospodom Milanom Ulaga sem IZJEMNO zadovoljna. Na ogled je prišel takrat, ko je rekel, da bo, 6. oktobra. Poslušal je vse želje glede vgradnih omar, jih upošteval in dodal konstruktivne predloge. Cena, ki jo je navedel, je bila konkurenčna, kasneje se je je držal. Rekel je, da bodo omare narejene 20. oktobra ali malce kasneje. 20. oktobra je prišel in jih montiral. So kakovostne, lepe in uporabne. Gospod mizar je bil korekten, spoštljiv in je svoje delo res dobro opravil. Priporočam ga prav vsem.
G. Milan Ulaga s.p. nam je prenavljal kuhinjo. Zelo nam je pomagal pri idejni zasnovi in optimalni izrabi omejenega prostora. Montaža je bila opravljena hitro in strokovno.
Pozdravljeni, potrebujem polico v kopalnici. Hvala,lp.
Zamenjava stopniščne ograje v medetažni hiši
Pozdravljeni, Potrebujem vgradno omaro na hodniku in omarico pod umivalnikom v kopalnici. Vgradna omara na hodniku ima mere cca globina 47,5cm, širina cm in dolžina cm. Prosila bi za ponudbo, lokacija Medvode. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujem mizarja za pohištvo, za predsobo. Zapolnite jo od stene do stene dimenzije: Širina cm in višine cm. Hvala, lp.
Potrebovali bi omaro za spalnico do stropa z drsnimi vrati. Mere: D: cm, V:cm, G:48cm Vsebovati mora obešalni del, police in predale.
Prosim za ponudbo na podlagi mer, ki jih pošiljam v priponki.
Zanimam se za vgradno garderobno omaro širine cm in višine cm. Želim obešalni del , nekaj predalov in police. Hvala in lep pozdrav!
Omara za pralnico in barska mitica
Omara za shrambo s policami Visina -, globina 55-60, sirina cm. Material in barva ni pomembna, lahko tudi razlicne barve kar vam je lesa ostalo. Drsna vrata ali vrata na harmoniko.
potrebujemo drsna vrata x cm