Površine: 6,90 in 2.30 Točenje vode v kopalnici 6, 90 m2 in wc 2,30 m2. Do sedaj so bili leseni stropi. Delo: odstranitev lesenega stropa v obeh prostorih, na strop montaža vodoodpornega knavfa, fugiranje, brušenje, beljenje in druge zaščite. Prosim za ponudbo del (material in delo) za oba prostora.
Gre za adaptacijo. Hvala in lp.
Potrebovala bi priklopiti bojler v kopalnici s pipo v kuhinji, polaganje ploščic (16m2), tuš kabina (kaneleta) priklop ostalih sanitarij (navaden wc, umivalnik in pipe). Hvala in lp.
Pregled odtokov pri kadi. 4m2, wc še 1.7m2 Dela po možnosti v novembru
Hvala in lp.
Gre za prenovo stare kopalnice, banjo bi dali stran, namesto nje pa tuš, novo školjko, umivalnik, nov bojler. Hvala in lp.
15cm izolacije + zaključni sloj. Hvala in lp.
Pozdravljeni, potrebujem manjšo podaljšanje zidu v kuhinji v izmeri od 30-40cm. Širina zidu je 20cm. Hvala, lp
Novogradnja v Šentiljski občini, iščem izvajalca ki bi bil pripravljen izdelati fasado. Hvala in lp.
Hvala in lp.