G MONT d.o.o.

Vrhnika
Prenova stanovanja, Slikopleskarstvo, Suhomontažni sistemi (knauf)
10+
Let na tržišču
10+
Število zaposlenih

Drugi izvajalci v bližini Vrhnike

Druge storitve na Vrhniki in okolici

Nedavna povpraševanja

Barvanje notranjih površin

  • Površina, ki jo je treba prebarvati (v m2): 50
  • Dodatne storitve: Barvanje oken in vrat
  • Predviden rok izvedbe: Takoj

Zdravo, Pleskanje bi bilo potrebno proti koncu prihodnjega tedna, gre za 50m2, hvala in lp

Barvanje notranjih površin

  • Površina, ki jo je treba prebarvati (v m2): 30
  • Dodatne storitve: Glajenje in kitanje sten
  • Predviden rok izvedbe: Takoj

Pozdravljeni, pred mesecem dni sem adaptirala stanovanje. Na stenah so se pojavile razpoke (tam, kjer se stena stika s stropom in to vzdolž skoraj vseh sten). Kakor vem, je bilo po pleskanju uporabljen silikon (akrilna tesnilna masa Mapei) tam, kjer se strop stika s steno. Nato je bilo še enkrat beljeno. Na stropu je knauf. Po tednu dni so se pojavile razpoke in bi želela, da se ta anomalija odpravi, če se sploh da... V prilogi je par slik, na katerih so vidne te razpoke, hvala in lp

Barvanje notranjih površin

  • Površina, ki jo je treba prebarvati (v m2): 250
  • Dodatne storitve: Barvanje oken in vrat
  • Predviden rok izvedbe: 1 - 3 mesece

Pozdravljeni, potrebujem pleskanje. Prosila bi tudi, da mi malo svetujete glede barv in drugih materialov katere nanašate na stene. Hvala in LP

Barvanje zunanjih površin

  • Površina, ki jo je treba prebarvati (v m2): 150
  • Katere površine želite prebarvati: Napušč ali opaž
  • Predviden rok izvedbe: Takoj

Zdravo. Kolicino v m2 sem dolocil okvirno. Potrebno bi bilo pogledati na licu mesta. Kontaktirajte me. Hvala.

Prenova stanovanja na ključ

  • Skupna površina prostorov (v m2): 200
  • Okvirni rok za začetek projekta: Takoj

Lepo pozdravljeni, želel bi prenoviti stanovanje, katerega površina je m2, želim ponudbe na ključ, hvala in lp

Prenova stanovanja na ključ

  • Skupna površina prostorov (v m2): 25
  • Katera gradbena dela so predvidena?: Obnova kopalnice, Zaključna dela (pleskanje, talne obloge, električne inštalacije...)
  • Okvirni rok za začetek projekta: 1 - 3 mesece

Zdravo, Pošiljam več info glede sanacije tal v treh prostorih. Problem: počena cev. Potrebna je menjava cevi v treh prostorih (shramba, predprostor in kopalnica). V shrambi je dodatno nekaj narobe s sifonom in pa stena, za katero so cevi, je trenutno odprta - jo je potrebno zakrpati. Načeloma želiva prenoviti tla v vseh treh prostorih. Specifično: Shramba: odstranjevanje keramike, menjava cevi, krpanje estriha, polaganje nove keramike in fugiranje, izdelava nizkostenskih obrob, popravilo stene. Površina: 2,7 kvadratna metra. Predsoba: odstranjevanje granita (mislim, da so polagali preko nečesa - da ni direktno spodaj estrih), menjava cevi, krpanje estriha, polaganje nove keramike (in ne granita) in fugiranje, izdelava nizkostenskih obrob. Površina: 6,1 kvadratnih metrov. Kopalnica: odstranjevanje keramike, menjava cevi, polaganje nove keramike in fugiranje. V kopalnici je tudi talno gretje, ki ga želiva obdržati. Površina: 4,3 kvadratne metre. Vprašanje: lahko nudite popust na dobavo keramike in če ja, kje? Kdaj bi najhitreje lahko prišli opraviti dela? V priponki pošiljam fotografije in tlorise vseh 3 prostorov.

Barvanje notranjih površin

  • Površina, ki jo je treba prebarvati (v m2): 378
  • Predviden rok izvedbe: 1 - 3 mesece

Spoštovani, zbiram ponudbe izvajalcev slikopleskarstva za m2, delo se bo izvajalo v Lescah, hvala in lp

Barvanje notranjih površin

  • Površina, ki jo je treba prebarvati (v m2): 130
  • Dodatne storitve: Glajenje in kitanje sten
  • Predviden rok izvedbe: Takoj

Lep pozdrav, zanimam se za slikopleskarstvo m2 (glajenje in kitanje sten), hvala in lp

Barvanje notranjih površin

  • Površina, ki jo je treba prebarvati (v m2): 75
  • Predviden rok izvedbe: Več kot 3 mesece

Lepo pozdravljeni, iščem slikopleskarja za 75m2, izvedba v marcu oz. aprilu, hvala in lp

Barvanje notranjih površin

  • Površina, ki jo je treba prebarvati (v m2): 60
  • Dodatne storitve: Glajenje in kitanje sten
  • Predviden rok izvedbe: Takoj

Pozdravljeni. Cca površine 60m2, morda malo več. Hvala in LP