"GRADBENIŠTVO MIHALIČ" MIHALIČ MIRAN S.P.

Vrhnika
Gradnja hiše
20+
Let na tržišču

Drugi izvajalci v bližini Vrhnike

GRADIARH d.o.o., Vrhnika

3,5
    
2 oceni

Druge storitve na Vrhniki in okolici

Nedavna povpraševanja

Adaptacija 25 m² objekta s popravilom.

  • Površina objekta: 25 m2
  • Okvirni rok za začetek projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 7.500 €

Pozdravljeni, predprostor ki je bil dodatno narejen, se ločuje od hiše in posedla se je plošča. Hvala, lp

Polaganje tlakovcev na 100 m2.

  • Površina objekta: 100 m2
  • Okvirni rok za začetek projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 5.500 €

Polaganje tlakovcev

Izdelava temeljev za dvoriščna vrata z električno povezavo.

  • Površina objekta: 1 m2
  • Okvirni rok za začetek projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 1.500 €

Pozdravljeni izdelava temelja za dvoriščna vrata v skladu s priloženim načrtom. Dodatno tudi izvedba povezave za električne kable med temelji in jaškom na dvorišču. Hvala, lp

Obnova 30 balkonov z menjavo desk in barvanjem.

  • Površina objekta: 100 m2
  • Okvirni rok za začetek projekta: Po dogovoru, se prilagodim
  • Predvidena cena: 18.000 €

Pozdravljeni, v Mengšu v bloku bi potrebovali izvajalca za obnovo 30 balkonov na bloku. 22 balkonov dolzine 4 metre in 8 balkonov cm dolžine. dela zajemajo: menjava lesenih desk, barvanje kovinske konstrukcije in betonskega korita. Hvala, lp

Dozidava 110 m2 z obnovo strehe.

  • Površina objekta: 110 m2
  • Okvirni rok za začetek projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 38.500 €

dozidava, nadzidava, odkrivanje strehe in pokrivanje z enako opeko (ni dotrajana, saj se je pred par leti obnavljala streha). Delo izvedeno v najkrajšem možnem času. Možnost nabave materiala iz strani podjetja.

Popolna prenova in adaptacija stare hiše 70 m2.

  • Površina objekta: 70 m2
  • Okvirni rok za začetek projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 85.000 €

Gre za staro hišo, potrebno popolne prenove. Trenutno v hiši ni možno bivanje v jesenskem in zimskem času. Mansarda, ki je neuporabna, izvedena je kot montažna gradnja, ki se navezuje na ostrešje, želimo urediti v skupna ležišča. Hiša ima tudi prizidek z lastnim vhodom v katerem želimo sobo s kopalnico, če je mogoče. Streha prizidka je terasa hiše. Hišo želimo preurediti, da v njej možno bivanje čez celo leto in pa morebitno drugačno, predvsem boljšo razporeditev ali pa rešitev.

Izdelava zunanjih stopnic za 5 m2.

  • Površina objekta: 5 m2
  • Okvirni rok za začetek projekta: Po dogovoru, se prilagodim
  • Predvidena cena: 1.800 €

Izdelava zunajnih stopnic Najvišja točka 1m Višina eno stopnico 17cm, globina 30cm Širina stopnice 1.1m Najvišja stopnica pri vati dimenzije 1.4m x 1.1m V prilogi pošiljam dve sliki, izris z dimenzijami in primer stopnic kako naj izgledajo

Zazidava terase za razširitev dnevnega prostora.

  • Površina objekta: 6 m2
  • Okvirni rok za začetek projekta: Po dogovoru, se prilagodim
  • Predvidena cena: 1.800 €

potrebujemo ponudnika za zazidavo terase, da bi razširil dnevni prostor v stanovanju.

Adaptacija 56 m2 hiše z mansardo in nadsreškom.

  • Površina objekta: 56 m2
  • Okvirni rok za začetek projekta: Po dogovoru, se prilagodim
  • Predvidena cena: 45.000 €

V pritličnem objektu z dvokapno streho, bi želeli narediti v mansardi urediti spalnico in izhod na balkon (streha vetrolova). Narediti bo potrebno montažen pohoden strop in notranje stopnice (ki bi služile tudi za garderobo). Trenutno se v pritličju nahaja ena soba 28 kvadratov dnevno spalni in kuhinja). Prav tako bi pri objektu potrebovali nadsrešek za dva avtomobil( streha bi naj služila kot terasa).

Izgradnja stopnic iz balkona, 4 m2.

  • Površina objekta: 4 m2
  • Okvirni rok za začetek projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 2.800 €

Pozdravljeni. Potrebovala bi stopnice iz balkona ob hiši. Več mer in skica v prilogi.