Pozdravljeni, rabimo polaganej ploščic v bloku, samo po tleh, ne pozidu. Gre za blok v Ljubljan iv Novih jaršah. Prosim, če za več informacij pokličete našega hišnika gospoda Skočiča na telefonsko številko . Hvala in lep pozdrav.
Odbijanje stare stenske in talne keramike, zamenjava odtočne in vodovodne instalacije, izravnava zidov, polaganje nove stenske in talne keramike cca 25 x 50 cm (keramiko imamo že nabavljeno). Stene 22 m2, tlak 5 m2.
Pozdravljeni, iščem keramičarja za polaganje ploščic v kopalnici in na hodniku. Material že imam. Hvala, lp
Potrebovala bi nekoga, ki bi lahko polozil ploscice za kopalnico v prvi polovici maja. Tla so priblizno 10m² za katere imam ze kupljene ploscice 35x35 velikosti, stena bi bila pa priblizno 16m² ploscice velikosti 20x60. Zanima me kaksna bi bila cena za izvedbo?
Imamo težave z obstoječimi fugami v tuš kabini. Na določenih delih fuge odpadajo. Potrebo ponovno fugiranje oziroma zamenjava fug.
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp
Polaganje ploščic na zunanji terasi 6,5x3,5m. Lp