Pozdravljeni, prosim za ponudbe za omarico na hodniku (delno za čevlje, notri pa se bo skrila še električna peč), omaro za oblačila čez celo steno in kopalniško omarico nad umivalnikom. V nadaljevanju morda še postelja v omari v kombinaciji s površino za počivanje Hvala in lp.
Lesena ograja na galeriji privijačena na lesen lepljeni nosilec. višina 41 cm, dolžina cm Oblika: vertikalne prečke, premer cca 2 cm z medsebojnim razmakom cca 12 cm. Spodaj in zgoraj polici širine cca 10 cm debeline cca 2 cm, med kateri so vpete vertikalne prečke. Ograja bo bela, na cca 60 cm je dodatna vertikalna prečka izmaknjena iz ravnine ostalih prečk, ta ostane v naravni barvi. Vrsta lesa: čim lažji.
Kuhinjski pult po meri, ki naj bi bil dokončan do konec leta . Za izmero je potrebno priti na dom v ponedeljek, 20.12.
Kotna vgradnja omara višine cm. V eno stran cm in v drugo cm. Na daljši dolžini drsna vrata če se da. Priblizno cm droga za obesanje. Ostalo čimveč polic.
Zdravo. Potrebovali bi opremo hiše, kuhinjo, jedilnico, kopalnico...
Zelim izdelavo kopalniškega bloka širine cm, do tal, z predali, mehko zapiranje, nekaj podobnega v slikah, ki jih prilagam. V beli barvi.
Vgradna omara hodnik, zid-zid, mere ccaŠ,V,G60, tridelna drsna vrata ogledalo, namembnost za plašče, obutev, utility (sesalec, metle, likalna deska..) morda čistila?
Pozdravljeni, prosim za ponudbe za vgradno omaro s 4 ali 5 drsnimi vrati v širini cm in višini cm. Znotraj omare naj bo 5 oddelkov, 3 naj imajo spodaj 1 - 2 polici, potem drog za obešanje hlač, plaščev in na vrhu še 1 - 2 polici. 2 oddelka naj imata po celotni višini police 5-6. Hvala, lp
Dve omari š60 g45 v standard Predalnik ali komoda š g45 v nima veze bar 6 predalov
Pozdravljeni, potrebujem izrezan pult po meri in omarico za vgradni štedilnik. Prosim za ponudbe. Hvala, lep pozdrav