Potrebujem gradnjo atrijske hiše z temeljno plošče do ostrešja na /2, KO: . Hvala in lp.
Na vrtu imamo bazen, nekaj dreves, ki jih bom v kratkem odstranil. Potreboval bi nekaj da ne bo tako prazno, kakšne visoke trave, mogoče kakšen rdeči javor, vrbo... Itd. Sem pripravljen na ideje. Hvala!
Ureditev 8ar velike parcele, zasaditev je stara 30 let, tlakovanje prav tako, kar nekaj rastlin za uporabo. Hvala!
Pozdravljeni, potrebujem izkop jame v zemljo za klet. Ter možnost ureditve teras. Nasutje peska, priprava terena itd. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujem izkop za čistilno napravo. Hvala, lp
Potrebujem gradnjo hiše, gre za KO: Glince, PŠ: /27, gradbeno dovoljenje je v pridobivanju. Hvala in lp.
Pozdravljeni, na dvorišču imamo že položeno, ki je uničeno. Potrebno je preveriti ali je možna obnova ali menjava za nove (m2). Hvala, lp
Potrebujem dozidavo frčad na podstrešju ter dozidavo dodatnega prostora s teraso in hišo za goste (kakor na sliki). Hvala in lp.
Potrebujem pomoč pri urejanju okolice. Hvala in lp.
Potrebujem pregled obstoječe ureditve in zasaditve, predlog dopolnitve in izboljšanja. Hvala!