Pozdravljeni, servis klime, polnjenje plina. Delo bi bilo treba izvesti konec tedna, saj smo samo takrat v Trbovljah. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebna je menjava in priključitev ca. 5 pip (kuhijske, kopalniške), menjava bojlera in kakšnega umivalnika/kotlička, pregled celotne instalacije Lokacija Piran, mestno jedro, turistični apartmaji. Hvala, lp.
Pozdravljeni, Posredujem v prilogi fotografije trenutnega stanja. Upam, da bo dovolj razločno in sicer želela bi vsaj grob osnutek izrisa, kako in kje bi kaj bilo. Od zelenja bi želeli čim manj dreves, katerim odpada listje in ob cesti ograjo (idejo ograje prepuščamo). Na ravnini (10x4m), kjer je trenutno prostor, kjer obešamo perilo, sem razmišljala če bi morda umestili bazen (samostoječi, morda malo vkopan). Za vsa dodatna pojasnila sem na voljo Hvala in lp
Želim ponudbo za dobavo in montažo (zamenjava) klima naprav: 2x Mitsubishi MSZ-AP35VGK/MUZ-AP35VG 1x Filtracija Plasma QuadConnect Demontaža in odvoz obstoječih 2 klima naprav.
Generalno čiščenje dokončane novogradnje brez pohištva. Ploščice v dveh kopalnicah, vsa okna znotraj in zunaj, francoske balkone, steklo galerija, notranja in vhodna vrata samo prebrisat z vlažno krpo.
Generalno čiščenje pred vselitvijo. čiščenje oken, tal, omaric, kopalnice in wc. zanima me okvirna cena. Lp,
Čiščenje tal, oken, kuhinjskih elementov. Lp
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Lp
Standardna pipa
Adaptacija stanovanjske hise; na novo vse vodoinstalaterska dela v kopalnivah ( 6 kopalnic ),talno gretje, instalacije v kuhinji,... Več detajlov po skupnem razgovoru.