Gospod je profesionalno opravil storitev. Svetoval pri sami izvedbi del. Priporočali ga bomo tudi naprej našim prijateljem in znancem.
Izvajalec se je izkazal s prav dobrim delom, posebno pa s svetovanjem nekaterih potrebnih popravkov, ki so se izkazali za ključne in celo zelo potrebne. Prav tako se je držal terminov dela.
Redko sem naletela na slikopleskarje, ki bi bili tako odzivni in prilagodljivi kot pri ANI Ibrahim Prošić s.p. Delo je bilo ne samo dobro opravljeno, ampak tudi zaključeno v dogovorjenih rokih, kar cenim. Njihovo odlično svetovanje mi je pomagalo izbrati najboljše barve za moj prostor. Poleg tega je bila celotna ekipa zelo prijazna, kar je naredilo izkušnjo še prijetnejšo. Če koga iščete za profesionalno barvanje notranjih površin, toplo priporočam njihove storitve!
Barvanje notranjih površin je bilo res vrhunsko! Fantastično svetovanje in prilagodljivost sta mi zelo pomagala pri izbiri prave barve. Zelo prijazen in odziven pristop, vedno profesionalen in zanesljiv. Držali so se dogovorjenih rokov in ponudili pošteno ceno. Natančnost brez primere, res dobro opravljeno delo. Priporočam za slikopleskarstvo vsakomur, ki potrebuje kakovostno storitev!
Fenomenalna izkušnja z ANI Ibrahim Prošić s.p.! Barvanje notranjih površin je bilo res vrhunsko izvedeno. Profesionalnost na višku, delo opravljeno hitro in natančno, brez kakršnih koli zapletov. Vse pohvale za odlično slikopleskarstvo, priporočam vsakomur, ki potrebuje kakovostne storitve za svoj dom. Definitivno vredno vsakega centa! Odlična izbira za profesionalno barvanje interierja.
Zelo dobro opravljeno delo!
Natančen in cenovno ugoden.
Spostuje dogovorjene roke, storitev opravi kvalitetno.
Zelo natančen in ugodna cena.
Zelo prijazen, ustrežljiv, ugoden. Z delom sem bila zelo zadovoljna. Priporocam.
O nas: Kot izkušen slikopleskar delo opravljam natančno,zanesljivo in s posluhom za želje strank.Specializiram se za pripravo površin,barvanje zidov, stropov in dr. notranjih ter zunanjih površin,lakiranje,kitanje.. Pozornost posvečam detajlom,čistoči na delovišču in uporabi kakovostnih materialov.Svetujem pri izbiri barv, materialov in rešitev,ki prostor naredijo bolj prijeten in funkcionalen.Delo temeljim na profesionalnosti in želji ustvariti končni rezultat,s katerim je stranka resnično zadovoljna.
Pozdravljeni, potrebovali bi pleskanje stanovanja 80m2. Za dodatna vprašanja sem vam na voljo! Hvala, LP
Pozdravljeni! m2 stropa, m2 stene v polpralni niansi. 70m zakljucnih letvic strop-stena nalepit. Na dimniku kitati manjše razpoke. Hvala, LP
Pozdravljeni! Predelna stena, knauf. Potrebno prepleskati zaradi prehranske dejavnosti podjetja. Stena je že zglajena in prepleskana. Na steni je nekaj kablov. Sicer je stena prazna. Prepleska se do višine 3m, višje ni potrebno. Hvala, LP
Pozdravljeni, v lokalu potrebujemo glajenje in kitanje sten, ter beljenje sten. Barva: bela, oranžna Hvala, Lp
Pozdravljeni, potrebujem pleskanje m2. Vrsta objekta: Hiša Hvala, LP
Pozdravljeni, kitanje sten je bilo opravljeno, tudi zbrusili smo da je kar solidno, rad bi da bi se vogali izpeljali oz. pokitali po potrebi, je nakaj posebnosti v stanovanju, nato pa se bi pobarvalo v belo, nekaj malega v rjavo. Hvala, Lp
Pozdravljeni, potrebujem pleskanje m2. Hvala, Lp
Pozdravljeni! Kitanje vseh sten. Beljenje. Hvala, LP
Pozdravljeni, potrebujem pleskanje 40m2. Hvala, LP
Pozdravljeni. cca. 2-4m2 sta problematična ker imata plesen, razpoke (priponka). Hvala, LP