O nas: 🏗️ EGZONI GRADNJE d.o.o. – Zanesljiv partner za vašo gradnjo! Potrebujete kvalitetnega izvajalca za gradbena dela? Pri nas poskrbimo za vse – hitro, kakovostno in pošteno. ✅ Gradnja hiš in objektov ✅ Fasade in izolacije ✅ Adaptacije stanovanj in hiš ✅ Zaključna gradbena dela ✔️ Izkušena ekipa ✔️ Konkurenčne cene ✔️ Delo po dogovoru in v roku 📍 Delujemo po Ljubljani in okolici EGZONI GRADNJE d.o.o. – Gradimo zanesljivo in kakovostno! 👷♂️
Pozdravljeni, potrebujem ponudbe za gradnjo po fazah (do 3. gradbene faze), Hvala in lp
Zdravo, prosim za ponudbe za mansardno hišo v izmeri m2, Hvala in lp
Pozdravljeni. Prosim za ponudbo. Parcela je v Šentvidu pri Stični. Z gradnjo bomo začeli takoj v prihodnjem letu. Sedaj zbiram ponudbe, da vidim kakšne so opcije. Hvala in lp.
Pozdravljeni. Pripravljava se na gradnjo enostanovanjskega objekta (P,M) in iščem ponudbo za gradbena dela do vkljucno 3. GF. Objekt bo zunanjih dimenzij 8x12 z dvokapno streho. Parcela je ravna, izkop bo minimalen, saj bomo delali plavajoči temelj, ker so precej mokra tla (v blizini je reka Radovna). Zanima me predvsem strošek gradbenih del. Ogrevanje na toplotno črpalko in talno gretje. Zanima me se ponudba za IV. GF. Potrebujem ponudbe s predracunom na mail. Vec info po mailu.
Pozdravljeni. Prosim za ponudbo. Potrebujemo mojstra za pripravo izravnalnega betona in pa temeljno ploščo, na kateri bo postavljena montažna hiša. Hvala in lep pozdrav.
Pozdravljeni, potrebujem ponudbe za gradnjo hiše po fazah, gre za m2, Hvala in lp
Pozdravljeni, potrebujem ponudbe za gradnjo hiše do 3.gradbene faze, gre za m2, Hvala in lp
Pozdravljeni. Prosim za ponudbo za gradnjo hiše do 2. in 3. faze. Hvala in lp.
Zdravo, Želela bi ponudbo za gradnjo hiše do 3 gradbene faze. Začetek gradnje načrtujemo naslednje leto konec maja meseca, Hvala in lp
Pozdravljeni. Prosim za ponudbo. Hvala in lp.