Za gradnjo hiše sem izbral podjetje GKMB d.o.o. Z njihovim delom sem zadovoljen, vse je bilo tako, kot smo se dogovorili.
Ali mi lahko podate okvirni predračun za m2 tj. dva nanosa izravnalne mase, brušenje in pleskanje dvakrat? ROK: 3 tedni Hvala in LP
Bež, oker barva Stropa ni potrebno barvati. ROK: čim prej Hvala in LP
Pozdravljeni, Rada bi prenovila 4 sobno stanovanje (cca 85m2) kjer bi bilo potrebno s sten tudi ostrugati 50 let barve. Prosila bi vas za okvirno ponudbo ali ceno na m2. Stanovanje je v 4. nadstropju brez dvigala na Prulah v LJubljani. Dela bi se izvajala poleti - junija, julija. Hvala in lep pozdrav
Pozdravljeni! Zanima me barva, ki ima videz betona (par sten) - poliran beton (Jub jo ima) - ccm 10 m2, nekaj sten bi imeli tudi tapet - 5 m2. Tapete bi sama našla. Ostalo bi bilo belo - 15 m2. Hvala.
Pozdravljeni! Potrebujem barvanje notranjih prostorvo. Prostore bi barvali v nežno rumeno ali modro barvo. Gre za sobe in hodnik. Hvala.
Stene mansarde so izdelane iz mavčnih plošč in so že bandažirane. Na koncu bi po kitanju izvedli še pleskanje. ROK: jeseni Hvala in LP
Pozdravljeni! Zazidal bi se prizidek na že obstoječo stavbo, in sicer bi se najprej prizidala otroška soba, nad njo pa še dve sobi. Površina objekta za eno sobo je 50m2. Hvala.
Pozdravlejni! Stanovanje pleskanje sten in mogoče tudi izravnava, ter pleskanje vrat 6x Hvala.
v eni sobi je potrebno odstraniti zidne tapete. površina tapet cca 40 m2 Dela bi se izvajala poleti. Hvala in LP
Pozdravljeni! Potrebno bi bilo zdrgniti do živega nato mrežo +2krat kitanje +barvanje in čiščenje. Komplet bi bilo potrebno vse oluščit. Gre za sten in 75 m2 stropov. Dela bi se izvajala septembra. Hvala