Pozdrav. Zanimam se za Inox balkonsko ograjo, kombinacija s steklom, samo delno na dolžini 3-4 m, ostalo kombinirano z pokončnimi elementi oz. po vaši ponudbi različnih možnosti. Sedaj imamo leseno ograjo na kovinskih stebrih, novo bi radi vsaj do sredine septembra. Prav tako bi me zanimala tudi ponudba za enako ograjo na zunanjih stopnicah, kjer steklo ni potrebno.Se priporočamo za obisk in ogled Za dodatne informacije me lahko kontaktirate na meil ali mobi številko. Hvala za vaše ponudbe.
Pozdravljeni, potrebujem balkonsko ograjo, višina: 1,10 m. Hvala, LP
Pozdravljeni, potrebujem inox ograjo oz drsna vrata. LP
Pozdravljeni! Obstoječi kovinski stebri, ki so vbetonirani. Rabimo ograje, dolžine 2 m , ki se nataknejo v že obstoječe kovinske stebre. Višina ograje cca. - cm. Opcija. INOX ali ALU Hvala, LP
Pozdravljeni, potrebujem ograjo za stopnišče. Hvala, lp
Alu ali kovinska ograja na 4 balkonih v skupni dolžini 31 m, tip oz izgled ograje barva siva ali temno srebrna, letve vzdolžno s čim večjo zasebnostjo. Hvala, LP
Pozdravljeni, potrebujem ograjo za notranje stopnice. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujem balkonsko ograjo. Hvala, LP
Kovinska ograja oz.kot balkonska ograja za dva lesena nadstreška (postavljene imamo lege na 1m), ki bosta služila kot terasi. Ena stran je ob hiši, ostalo bo ograja. Dimenzije prve terase: 8x3 m, dimenzije druge terase 4x3m. Ograja naj bo iz kvadratnega železa (ne oktogla), čim enostavnejšeha izgleda - ravne linije. Barvana po ral lestvici - kovinska. Smo na koroškem.
Zdavo, potrebujem balkonsko železno ograjo, cinkano in prašno barvano. LP