S ponudnikom sva se dogovorila . S prijaznimi in strokovnimi nasveti daje vtis o visoki strokovnosti. Z dogovori z gospodom Tadejom Leničem s.p. sem zadovoljen.
Pri Krovstvo Lenič so za 220 m2 strehe porabili samo 4 dni! Poleg tega je bilo delo opravljeno zelo kvalitetno! Res imam same pohvale!
Zelo odziven, resen, hitro pripravi ponudbo in pride v dogovorjenih rokih. Tadej ima ekipo pridnih in sposobnih krovcev.
Delo še ni bilo izvedeno. Izbrala sem ga, ker mi je deloval najbolj korekten izmed vseh ponudnikov. Samo še vreme počakamo, pa bo.
VSE!
Profesionalnost, odzivnost, konkurenčnost.
Vse.
Opravljeno odlično in v roku, kot je bilo dogovorjeno.
Spoštovanje dogovora, kvalitetna storitev.
Vredni zaupanja, smo bili zelo zadovoljni!
Pozdravljeni! Nameravamo adaptirati streho. To je: odstraniti staro kritično, letve strešno lepenko, jo dodatno izolirati vsaj 8cm z zunanje strani, prekriti z paro propustno folijo in ponovno polet ati ter prekriti s kritično Gerard ali Dekra ter zamenjati žlebove. Prosim za ponudbo. Hvala in lep pozdrav!
Pozdravljeni, odstraniti staro kritino Bramac.narediti zračni most,kleparska dela (žlebi,žloti,snegobrani,obrobe) in prekriti z novo kritino Bramac klasik glazurol. Hvala, lp.
Pozdravljeni, na določenem delu spušča voda, spušča pri spoju dveh streh, tipična primorska streha. Hvala, lp.
Iščemo izvajalca za prekrivanje strehe, prosili bi za ogled. Hvala
Stavba je krita s simetrično dvokapno streho z naklonom 40°, na zahodni strešini ima za osvetljevanje mansardnih prostorov umeščeno strešno okno.
Pozdravljeni, v mesecu februarju bi začeli prenavljati strešno kritino, prosim za ponudbe. Hvala, lep pozdrav
Pozdravljeni, prosim za ponudbe za prekrivanje strehe z opeko. Hvala, lep pozdrav
Dvokapnica, izdelava strelovida
iščemo izvajalca za montažo strehe, menjavo lat , obrob in žlebov, demontaža stare opeke in obrob streha je dvokapna z čopi cca m2