Imam projekt, nimam pa še gradbenega dovoljenja. Zunanji gabariti hiše brez fasade so 10,3 x 6,8 m. Hiša bo stala na laporni podlagi. Debelina temeljne plošče bo 30 cm. Kletni prostori bodo zidani z betonskimi kvadri. Kletni prostori sestojijo iz kleti, pralnice, sobe in kopalnice z WC ter stopnišča iz kletnih prostorov v pritlične prostore. Soba, pralnica in kopalnica imajo talno gretje. Nad kletnimi prostori je armirano betonska plošča. Nad ploščo je pritličje, ki je zidano z opečnimi zidaki. Pritličje sestoji iz kuhinje, jedilnice in dnevne ter spalnice, wc-ja, kopalnice in hodnika. Prostori imajo talno gretje. Nad pritličjem je armirano betonska plošča. Nato sledi streha dvokapnica z naklonom 35 stopinj. Mansarde objekt nima. Neto površina kletnih prostorov je 55 m2, neto površina pritličja je 58 m2. Hvala.
Iščem izvajalca, ki bi mi v kraju Martinjak pri Cerknici zgradil garažo z vrtno uto ter stopnicami skupne dimenzije 9,5m x 4,8m. Spodaj bi bila temeljna plošča max. 15 cm, pri čemer ne bi bilo potrebno delati posebnega izkopa. Zadnja stran garaže bi bila zasuta z zemljo (torej bolj armirana stena), ker gre za dvo-nivojsko parcelo. Stopnice bi dejansko povezovale spodnji nivo z zgornjim. Streha bi bila ravna in pohodna. Rad bi, da je objekt le zgrajen (brez izolacije, brez fasade). Rad bi le, da je zgrajeno hitro, in takoj ko pridobim gradbeno dovoljenje. Hvala.
Klet + pritličje + mansarda 9x12m 42 stopinj naklona strehe ko. Stari trg / Slovenj Gradec par. št. /14 (predvidena za gradnjo) +/19+20 Predvideno (uradni list 89/ -26.11.): K+P+M - simetrična dvokapnica z naklonom strešin 38 -42 st., na čelni strani zaključena s šopi. Dimenzija 8,5 x12,5m +/- 1 m + aneks dimenzij 3x6m +/- 1m. Zanimajo nas montažne hiše na ključ. Začetek: naslednje leto, v začetku leta Hvala in LP
Popis del in načrte pošljem naknadno. Z deli bi pričeli oktobra. Hvala in LP
Parcela ima vse priključke. Začeli bi čim prej. PARCELA: parc. št. /26 (ID znak -/26-0), k. o. - Polje pri Vodicah, last Romane in Marka
Želim zgraditi prizidek bivalnega vikenda, skladno s priloženim popisom del. Dela se bodo izvajala šele spomladi , vendar bi se rada za gradnjo dogovorila že sedaj. Hvala.
Pozdravljeni! Betoniranje nove talne plošče v garaži 27 kvadratnih metrov, vgrajevanje preklad, betoniranje terase in strehe na terasi cca. 40 kvadratnih metrov talne površine plus betonska streha. Kasneje možno betoniranje in zidanje dodatne garaže z ploščo v izmeri 50 kvadratnih metrov. Okolica Ptuja. Hvala.
Enostanovanjska stavba dimenzij 12,50mx10,70m. Iščemo izvajalca za gradnjo hiše do 3 gradbene faze (do pod strehe), zunanji zidak Poroterm modul 30cm, notranje 20cm. Slike tlorisa, prereza hiše v prilogi. Pošiljam tudi parcelno številko /6 in katastrska občina KO . lp
Začeli bi septembra, oktobra. Hvala in LP
Zidarska dela pri obnovi ograje. Betonska ograja - 35m Dela bi se izvajala septembra. Hvala in LP