Pozdravljeni, iščem izvajalca za Pag. Lp
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Lp
Potrebovala bi popravek pri Knauf stenah, nekatere niso dobro montirane , izrez za cevi radiatorji in beljenje sten. Prav tako bi potrebovala montiranje Knauf na stopnišče in zazidava vrat (vseh stopnic je cca 10) ter beljenje
Pozdravljeni, iščemo izvajalca za izdelavo fasade. Lp
Hiša je na Krku. Potrebno je oprati staro fasado, pokrpati poškodbe, premaz z emulzijo, nalepiti mrežico, utrditi vse vogale, nanesti 2x sloj, in barva silikatna bela. Zamenjati je potrebno police na balkonih, nadkriti nad okni, izolirati cokel z 2 cm stirodurom, zamenjati skrite žlebove in cevi za odtok vode.
pozdravljeni imam parcelo v šmartnem pri litiji, kjer imam že postavljeno eno majhno 12 m2 brunarico, ker je to seveda premalo bi imeu na isti parceli majhno hiško 70 do 80 m2. imam malo hriba, zato mislim da je najbolje začeti s kletjo in morda garažo, potem nad njo bivalni prostori. seveda to bi se moglo pogledat in dorečt kaj se najbolj splača in koliko vse nanaese denarja.
Iz stare hiše (letnik ) bi želel narediti 5 apartmajev. Zunaj bi bilo treba prenoviti fasado in streho.