Pozdravljeni, iščem arhitekta za načrt enodružinske hiše: pritličje + mansarda (3 - 4 člani). Za koliko se poveča cena podkletitve hiše? Lokacija: katastrska občina Mekinje v občini Kamnik. Klasična gradnja, talno ogrevanje s toplotno črpalko voda/voda. Skica oziroma željeni prostori in izgled hiše se nahaja v priponki Skica.zip. Parcela navedena, na njej se bo izvajala parcelacija v kratkem. Lep pozdrav,
Pozdravljeni Iz obstoječega vikenda velikosti 5*6m (klet+pritličje) smo uredili hiško za bivanje. Klet smo delno odkopali in v njej uredili kopalnico, ter kuhinjo z jedilnico in stopnišče v zgornje nadstropje. V zgornjem nadstopju je tako ena večja soba, v bistvu spalnica in dnevni prostor skupaj. Podzidali smo tudi balkon, ki nam služi kot predsoba. Hiša se nahaja na parceli velikosti 6,5 arov, na zelo sončni legi, na vrhu manjšega hriba. Sedaj imava s partnerjem že dva mala otroka in bi morali hišo razširiti. Zanima naju modernejša gradnja (morda kubus varianta). Lp
najbolj me zanima cena, če bo vrednost hiše nekje eur lp s koroške. Ni še odmerjena parcela. KO Vič Dravograd, parcela se bo razdelila na 6 manjših parcel zelo kmalu potem bi pa takoj šli v projekt.
K hiši bi dozidali garažo, z ravno streho, gabaritov 5x10 m, lahko se hiše tudi dotika in se bo streha uporabljala kot terasa. Potrebno bi bilo urediti še en vhod v zgornje nadstropje, zaradi preureditve hiše iz enodružinske v dvostanovanjsko. Izdelali bi tudi mansardo.
radi bi zgradili moderno hišo na podeželju, ne ekstra moderen stil ne pa starinski. Mogoče z varianto, da je izbočen del z ravno streho (nekaj v priponki). Garaža bi bila poleg, se pravi samostojen objekt. lp
pritlična hiša, brez kleti, mansarda možna, ni pa nujna. Radi bi v doglednem času uredili projektno dokumentacijo in dovoljenja, da bi lahko splomladi začeli z gradnjo. Za vse dodatne informacije dosegljiv po telefonu.
Najprej bi potreboval legalizacijo objekta. Naslov: Cesta na Roglo 49 (parceli /12 in /4 K.O. Zreče). V kratkem bo narejen geodetski posnetek ter združitev obeh parcel. Nato želim zgraditi še prizidek k obstoječi hiši v velikosti 40m2 ena etaža-pritličje. Namen prizidka - dnevna soba. S postopki bi želel začeti čim prej.
Novogradnja - hiša v obliki L. 2 vhoda (za 2 družini) Sin z družino in starša (dve bivalni enoti, 2 vhoda). Pritličje + mansarda, brez kleti. Parcela 10/2 je bila razdeljena, prepis bo urejen v teh dneh. Želela bi arhitekta, ki bi nas vodil skozi projekt, seveda pa najprej ponudbo, ki bi vseboval vse stroške do začetka gradnje. Ker nismo vešči upravnih postopkov bi potrebovali jasen pregled, kaj vse je potrebno postoriti. Občina Dol pri Ljubljani.
Pozdravljeni! Imam staro hiško, ki jo bom podrla. Na tem prostoru bi želela zgraditi samo "blokovsko" stanovanje, s tem mislim pritlično hišo: tri sobe-spalnice, kopalnico, wc, kuhinjo in jedilnico v povezavi z dnevno sobo, iz katere bi bil možen izhod na teraso. Podstrešja naj bo čim manj, po lok.inf. mora biti "dvokapnica", želela bi imeti neenake "krake" strehe. Je možna tudi približna finančna ocena projekta? Zahvaljujem se za odgovor.lp
Adaptacija hiše. Potrebujemo arhitekta in statika. Prosim za ponudbe čimprej, ker bi že februarja želeli v adaptacijo.