O nas: Smo družinsko podjetje, specializirano za profesionalno čiščenje poslovnih prostorov. Zanesljivo, natančno in vedno prilagojeno strankam. Poskrbimo, da vaši prostori vedno izgledajo urejeno, čisto in profesionalno.
Iščemo izvajalca za storitve čiščenja in priprave apartmajev v Prekmurski vasi in v Boutique & Wellnes Hotel Vitalu v Moravskih Toplicah. Čiščenje se izvaja na dveh lokacijah in sicer na lokaciji Hotela Vital in Prekmurski vasi. Povpraševanje je razdeljeno na dva sklopa in sicer na Hotel Vital in na Prekmursko vas. Potencialni izvajalec lahko odda ponudbo za posamezni sklop. Izvajalec bo izbran za posamezen sklop. V kolikor je izvajalec zmožen oddati ponudbo za oba sklopa, lahko odda ponudbo za oba sklopa. Izbran bo ponudnik za posamezni sklop z najbolj ekonomsko ugodno ceno, ki je sestavljena iz cen in predhodnega sestanka s potencialnim izvajalcem, ki ga bomo opravili po prejetju ponudb. Za lažjo predstavo vam na vašo željo lahko pošljemo število čiščenj po dnevih za lokacijo Prekmursko vas in za Hotel Vital in število čiščenj po tipu namestitve za posamezni mesec za leto . Rezervacije prihajajo dnevno, tako da se število čiščenje lahko spreminja dnevno. Naročnika se praviloma obvesti o točnem številu čiščenj 1 dan prej v poznih popoldanskih urah. Predvideno čiščenje se sporoči 3 dni v naprej. Vsa čiščenja morajo biti opravljena med 10h (odhodi) in 16h (prihodi) tekočega dne. V kolikor gostje odidejo že prej, se lahko čiščenje opravlja že prej, naročnika obvestimo o prvem odhodu iz apartmaja (sms, klic). Za čiščenje so zagotovljena vsa čistila in pripomočki ter avto, za prihod na lokacijo apartmajev Prekmurska vas (2 minuti od hotela). V kolikor bi želeli oddati ponudbo nas prosim kontaktirajte. Lep pozdrav
Prosim za ponudbo za čiščenje poslovnih prostorov ter hišniška opravila. Čiščenje poslovnih prostorov (sesanje in pomivanje tal) in pisarniškega pohištva (omare, mize, stoli, praznjenje košev za smeti), 2x tedensko: • Prostori v 1 . nadstropju : 3 pisarne, 1x WC, mala kuhinja cca. skupaj 90 m2 ter prostor pred sejno dvorano, sejna dvorana, 2x WC cca. 90m2 = skupno ,27 m2 • ter 6 pisarn v 2. nadstropju = skupno ,91 m2 neto tlorisne površine Čiščenje obsega: - pomivanje in dezinfekcija sanitarnih prostorov v 1. nadstropju (3x WC) in 2. nadstropju (1X WC), 2x tedensko, - pomivanje posode (skodelice za kavo, čaj, kozarci) ter kuhalnega pribora v 1. nadstropju, (kadar je naslednji dan predvidena uporabe sejne dvorane tudi izven urnika.) - občasno čiščenje svetil in oken. Skupna površina za čiščenje je = ,22m2 2. Hišniška opravila obsegajo: - razna manjša popravila in vzdrževalna dela (menjava žarnic, varovalk, menjava ključavnic, praznjenje zraka iz radiatorjev, skrb za kurjavo...). - zaklepanje in priprava sejne dvorane ter vhodnih vrat v popoldanskem času po potrebi - skrb za okolico. V ceno čiščenja naj bodo vključena tudi čistilna sredstva (brez sanitarnega materiala).
Spoštovani, na našem podjetju trenutno iščemo novega izvajalca čistilnih storitev, zato vas prosimo za informativno ponudbo in morebitni sestanek. Trenutno imamo organizirano čiščenje z dvema čistilkama, ki delo opravljata od ponedeljka do petka v popoldanskem času, in sicer med 15. in 23. uro (8 ur dnevno). Čistijo se prostori v skupni velikosti približno 8. m², in sicer: pisarne, proizvodni prostori, servis, trgovina, logistika, sanitarije ter vsi ostali pripadajoči prostori. V trenutno ceno so vključeni stroški nabave čistil in čistilnih pripomočkov ter delo dveh čistilk. Po naši oceni osemurni delovni čas za obe čistilki morda ni nujen menimo, da bi bilo delo možno opraviti tudi z drugačno organizacijo ( npr. 6 ur), kar bi bilo smiselno skupaj pregledati in oceniti. Ob tem bi izpostavili tudi, da imata čistilki dostop do alarmnega sistema ter po zaključku dela vklopita alarm pred odhodom domov. Veseli bomo vaše ponudbe, predloga organizacije dela ter okvirne cenovne ocene. Po potrebi smo odprti tudi za ogled prostorov in dodatni pogovor. Lep pozdrav.
Prostor je zobozdravstvena ordinacija. Obsega čakalnico, eno ordinacijsko sobo, wc za stranke, wc za zaposlene ter sobo za zaposlene. Čistilo bi se osnovne stvari - tla, okenske police, wc-je, ogledala, odnašanje smeti... Za ordinacijski stol in pulte ter ostale ordinacijske stvari skrbi asistentka. Čiščenje bi potekalo ob petkih ali čez vikend. Prostor je najverjetneje manjši od 50m2 tako, da je dela za kakšno uro. Zaželjeno je, da ima čistilni servis svojo opremo in čistila.
Čiščenje dveh pisarn, na dveh lokacijah ( m odaljeni); redno tedensko ali 2x tedensko čiščenje čiščenje pisarne, 2x wc, manjša kuhinja in sejna soba, - Izpraznitev košev za smeti in transport do zabojnikov, brisanje prostih delovnih površin, miz, pultov, brisanje pisarniškega in stavbnega pohištva ter opreme, odstranitev pajčevine, brisanje telefonskih aparatov, namiznih svetil in računalnikov, brisanje vrat okrog kljuke, čiščenje vhodnih in predelnih steklenih vrat, sesanje ali pometanje in mokro brisanje talnih površin, pomivanje posode; 1x mesečno temeljito čiščenje steklenih površin 35m2 (okna in vrata)
Potrebujemo čiščenje dveh poslovnih prostorov. 1x tedensko ( petek, vikend), po zaključku delovnega časa. Čiščenje bi zajemalo; mokro in suho čiščenje tal, brisanje pajčevine, čiščenje vseh površin (mize, omare, police itd.), čiščenje sanitarij, čiščenje zunanjih prostorov oz. pred vhodom, odnos smeti... Po dogoovoru še ostalo.
dom v poletnih mesecih opravlja turistično dejavnost. Oddaja predvidoma 70 enot (večinoma dvoposteljne sobe z zunanjo skupno kopalnico in apartmaji s kuhinjo in kopalnico). Ob začetku in koncu sezone je potrebno generalno čiščenje prostorov, vmes sobarske storitve ob odhodu gostov in osvežitve.
Poslovni prostori sestojijo iz štirih (4) prostorov - 2x pisarna,1x predprostor in 1x sanitarni prostor v skupni površini ,00 m2. Obe pisarni imajo položen laminat, predprostor in sanitarni prostor sta v keramiki. Lepo prosim za pripravo ponudbe, ki naj vsebuje čiščenje celotnega najemnega prostora (,00 m2): • 2 x pisarna v površini cca. 60,00 m2 (laminat), • 1 x predprostor v površini cca. 54,00 m2 (laminat), • 1 x sanitarni prostor v površini cca. 6,00 m2 (keramika), Čiščenje (sesanje, brisanje tal, brisanje pohištva, umivanje oken – po potrebi) bi izvajali 1 x tedensko ob petkih….Pisarni sta opremljeni z pisarniškim pohištvom (pisalne mize, stoli, regali, omare). V predprostoru se nahaja mini kuhinja z jedilno mizo in stoli. Sanitarni prostor vsebuje wc školjko z umivalnikom.
Spoštovani. Iščemo servis za čiščenje gostinskega lokala v Križankah. Ima m2 notranje površine 80m2 terase. Čiščenje je potrebno skoraj vse dni v letu od ponedeljka do nedelje. Očiščeno mora biti najkasneje do 6.30 ure. Čisti se 2 x WC za goste ( ženski in moški+ pisuar, ter WC za zaposlene). Povsod je potrebno vsakodnevno suho in mokro čiščenje, čiščenje ogledal in prahu, ter pajčevine. Po dogovoru tudi okna. Prosim za ponudbo, če ste morda zainteresirani.
Čiščenje poslovnih prostorov: - 3 wcji - kuhinje tla - gostilne tla, pajčevine, okna, prah - terase (bolj spomladi-jesen… takrat je manj dela noter) tla pajčevine - dovoznih prostorov tla 3-4 X na teden po 3-4 ure Ali 4-6 X na teden po 2-3 ure Lokal se nahaja na Viču. Znana gostilna