MIRAN LASIČ - ARHITEKT

Ljubljana
Arhitekti
20+
Let na tržišču
20+
Izvedenih projektov
500+
Poslanih ponudb
Preverjen izvajalec
Izbor strank 2022
4,5
    
15 ocen

15 ocen za podjetje MIRAN LASIČ - ARHITEKT

Mnenja strank

    
Nina S., pred 4 meseci

Zelo zadovoljna! Delo je bilo dobro opravljeno, svetovanje res odlično in vedno prilagojeno mojim željam. Prijazen pristop, hiter odziv, profesionalen in zanesljiv — vse skupaj zelo natančno. Priporočam za novogradnjo!

    
Andrej A., pred 11 meseci

Gradnjo nove hiše sva začela z milijon vprašanji, arhitekt je vedno hitro odgovoril in podal odlične nasvete. Delo je opravil natančno in se držal vseh rokov, cena je ostala poštena brez skritih presenečenj. Navdušila sta me njegova prilagodljivost ter topla, prijazna kommunikacija, ves čas je deloval profesionalno in zanesljivo. Če potrebujete nekoga, ki res posluša želje, toplo priporočam.

    
Dušan S., pred 12 meseci

super izkušnja od začetka do konca! Miran je delo opravil res odlično in s svojimi vrhunskimi nasveti rešil par zagat, ki sem jih imel. Bil je izjemno fleksibilen, se na vprašanja odzval skoraj takoj in ves čas deloval profesionalno ter zanesljivo. Časovnega okvira se je držal v nulo, zato ga priporočam vsakomur.

    
Klemen M., pred 4 leti

Arhitekt je zelo odziven in se drži rokov. Brez problema sva se dogovorila tudi za popravke tlorisov. Priporočam!

    
Blaz K., pred 7 leti

Arhitekt je bil odziven. Razumel je naše želje in jih upošteval pri končni rešitvi. Vse je bilo narejeno zelo hitro.

Narejene slike bi na nekaterih delih lahko bile bolj pregledne.

    
Maruša S., pred 9 leti

Ponudnik je bil odziven, za uvodni sestanek je prišel na dom. Komunikacija preko e-pošte je bila pogosta in učinkovita. Upošteval je najine želje in jih dopolnil s svojimi rešitvami. Predlagal je zanimivo, atraktivno opremo.

    
Vesna C., pred 9 leti

G. Lasič se je držal dogovora, se oglašal na telefon in dal dobre predloge. Skratka kar smo potrebovali, je pomagal pri odločitvi. Nič me ni motilo.

    
Klemen E., pred 3 leti
    
Polona C., pred 4 leti
    
Marko Š., pred 4 leti

BP

Prikaži več

O nas: Sem Miran Lasič, udia samostojni arhitekt. Osnovno področje dela je arhitektura. Tako enostanovanjska kot dvo in večstanovanjska gradnja, ter projektiranje poslovnih in drugih objektov. Ukvarjam se tudi z notranjo opremo, tako da ponujam celostne rešitve projektov od arhitekture do notranje opreme. Arhitekturne projekte delam celostno z svojimi stalnimi sodelavci iz različnih področij. Imam svoj stalen team sodelavcev iz drugih področij projektiranja (statike, elektro in strojne inženirje, itd.

Drugi izvajalci v bližini Ljubljane

Druge storitve v Ljubljani in okolici

Nedavna povpraševanja

Projektiranje nove hiše, 100 m²

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 100 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 18.000 €

Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Lp

Notranji dizajn za 100 m² hišo iz hlodov

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 100 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 12.000 €

Zanimam se za notranjega dizajnerja za hiso iz hlodov.

Projektiranje nove hiše 160 m² z dvema nadstropjema

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 160 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Po dogovoru, se prilagodim
  • Predvidena cena: 24.000 €

Novogradnja bi bila umeščena na parcelo velikosti cca m2 v kraju Hrenca nad Malečnikom(/4). Parcela je več ali manj ravna, na vrhu hriba z lepim razgledom. Trenutno na parceli stojita starejša hiša ter pripadajoč gospodarski objekt. Želja je da bi se novogradnja postavila več ali manj na isto mesto kjer je sedaj hiša. Na spodnji sliki je hiša na levi strani, gospodarsko poslopje pa na desni. Okrog lastniške parcele oz parcel se nahaja večja parcela v lasti sklada kmetijskih zemljišč(/1), ki pa jo imamo v dolgoročnem najemu. Povezava do obstoječe hiše: https://ipi.eprostor.gov.si/jv/?eid=% Novozgrajena hiša bi bila velika cca m2 v dveh nadstropjih. V pritličju bi bil ločen vetrolov, odprt dnevno bivalni prostor, manjša kopalnica, tehnični prostor/pralnica ter opcijsko tudi manjši kabinet/pisarna. Iz dnevnega prostora bi bil izhod na pokrito teraso, ki bi bila vsaj delno zaščitena pred vetrom(parcela je na vrhu hriba ter je precej vetrovna) - ali pa zimski vrt. V nadstropju bi bila spalnica z garderobo, otroška soba, soba za goste ter nekoliko večja kopalnica z bano ter tušem. Na isti strani kot je terasa bi bila večja loža - potencialno z stopnicami do spodnje terase. Obstoječa hiša je delno podkletena cca 15m2, vhod je urejen iz zunanje strani. Ker je klet starinska obokana, bi jo želela obdržati, če bo to le možno. Vhod v klet je lahko tudi od zunaj. V bližini hiše bi bil nadstrešek za dva avta. V prihodnosti je želja obstoječi gospodarski objekt nadomestiti s pomožnim objektom(pokrita zunanja kuhinja, prostor za druženje, manjša delavnica/skladišče...)

Projektiranje pritlične montažne hiše 170 m²

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 170 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 17.000 €

Pritlicna montazna dvokapnica.

Projektiranje nove hiše 130 m2

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 130 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Po dogovoru, se prilagodim
  • Predvidena cena: 15.000 €

Pozdravljeni, rušili bi obstoječo hišo ter postavili novo. Zanima me kako je glede dokumentacije? Lp

Arhitekturna načrtovanje hiše 650 m2

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 650 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Po dogovoru, se prilagodim
  • Predvidena cena: 39.000 €

Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp

Projektiranje hiše na 75 m2

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 75 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Po dogovoru, se prilagodim
  • Predvidena cena: 7.500 €

Ponudba za projektiranje. Lp

Projektiranje novegradnje hiše 75 m2 z dvema stanovanjema

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 75 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Po dogovoru, se prilagodim
  • Predvidena cena: 12.000 €

Na starem poslopju bi rada ohranila sredinski zidan del, leseni del pa bi rada odstranila in ga nadomestila z novogradnjo, leseno konstrukcijo. V zgornjem delu, bi rada naredila 2 stanovanja za namene oddaje, pri čemer nbi bilo potrebno urediti tudi papirje.

Projektiranje pritlične montažne hiše 165 m²

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 165 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 16.500 €

Prosim za ponudbo za pritlicno montazno hiso.

Projektiranje gradbenega dovoljenja za podporni zid

  • Vrsta objekta: Drugi objekti
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 30 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Čim prej
  • Predvidena cena: 3.500 €

Podporni zid 6 x3.2 m izdelava gradbenega dovoljenja